Реконструкція (перепланування) квартири - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Реконструкція  - комплекс будівельних робіт, спрямованих на поліпшення експлуатаційних показників приміщень житлового будинку шляхом їх перепланування та переобладнання, надбудови, вбудови, прибудови з одночасним приведенням їх показників відповідно до нормативно-технічних вимог.

Оскарження постанови про накладення штрафу інспекцією ДАБК - 3.0 out of 5 based on 3 votes

Порядок накладення штрафів за правопорушення у сфері містобудівної діяльності затверджений постановою Кабінету Міністрів України №224  від 06.04.1995 року. 

Згідно пункту 4 Постанови КМУ №224  підставою для розгляду справи про правопорушення  у  сфері містобудівної   діяльності   є   відповідний  протокол,  складений посадовою  особою  інспекції  за  результатами  перевірки.

Містобудівні умови та обмеження - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Фізична або юридична особа, яка подала виконавчому органові   сільської, селищної, міської ради або у разі розміщення земельної ділянки за межами населених пунктів районній державній адміністрації заяву про намір щодо забудови земельної ділянки, що перебуває у власності або користуванні такої особи, повинна одержати містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва(далі – містобудівні умови і обмеження).

Будівельний паспорт забудови земельної ділянки - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Особа,  яка має  наміри  здійснити будівництво індивідуального житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель,споруд, гаражів, елементів інженерного захисту та благоустрою на земельній ділянці повинна отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки.

Оформлення будівництва господарської споруди - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Для будівництва на земельній ділянці з цільовим призначенням для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд або для садівництва господарської споруди необхідно отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки. Будівельний паспорт видається відповідним органом архітектури адміністрації, на території якої знаходиться земельна ділянка.

Оформлення будівництва індивідуального будинку більше 300 м.кв. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Будівництво будинку можливе лише за наявності Державного акту на земельну ділянки, або іншого документу, який посвідчує право власності або користування на земельну ділянку на якій планується будівництво. Для будівництва будинку більше 300 м.кв. необхідно отримати містобудівні умови та обмеження. Щоб отримати містобудівні умови потрібно звернутися до відповідного уповноваженого органу містобудування та архітектури (структурного підрозділу районної державної адміністрації, виконавчого комітету міської ради).

Оформлення будівництва індивідуального будинку до 300 м.кв. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Будівництво будинку можливе лише за наявності Державного акту на земельну ділянки, або іншого документу, який посвідчує право власності або користування на земельну ділянку на якій планується будівництво. Для будівництва будинку до 300 м.кв. необхідно отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки . Будівельний паспорт видається відповідним органом архітектури адміністрації, на території якої знаходиться земельна ділянка. Коли отримано будівельний паспорт, тоді подається до відповідного територіального органу Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Повідомлення про початок будівельних робіт .

Оформлення будівництва гаражу - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Щоб розпочати будівництва на земельній ділянці з цільовим призначенням для будівництва гаража необхідно отримати містобудівні умови та обмеження.  Для отримання містобудівних умови потрібно звернутися до відповідного уповноваженого органу містобудування та архітектури (структурного підрозділу районної державної адміністрації, виконавчого комітету міської ради).