Поради нотаріуса - 5.0 out of 5 based on 5 votes
Спадкова трансмісія - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Якщо спадкоємець за заповітом або за законом помер після відкриття спадщини і не встиг її прийняти, право на прийняття належної йому частки спадщини, крім права на прийняття обов'язкової частки у спадщині, переходить до його спадкоємців. 

Спадкування за правом представлення - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Спадкування за правом представлення - це спадкування за законом, яке передбачає появу у певних спадкоємців права на спадкування за умови смерті до відкриття спадщини того з їхніх родичів, хто був би спадкоємцем.

Таким чином, його власні спадкоємці ніби представляють у спадкових відносинах особу, яка б одержала права на спадкування, якби була живою на час відкриття спадщини.

Як оформити спадщину - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Спадкуванням є перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). Спадкування здійснюється за заповітом або за законом. До складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті. Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою.

Податок на доходи від продажу нерухомості - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Порядок оподаткування операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого майна визначено ст. 172 Податкового кодексу України

Доходи, одержані від продажу об’єктів нерухомості, обкладають податком на доходи фізичних осіб за ставкою 5%.

У разі, коли продавцем нерухомості є фізична особа-нерезидент, ставка податку становить 15% (17%) від  договірної вартості об’єкта, але не нижче його оціночної вартості.

Податок на спадщину і подарунки - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Порядок оподаткування об'єктів спадщини чи дарування, одержаних платником податку регламентується  ст. 174 Податкового кодексу. Податок на дохід отриманий в результаті укладання договору дарування сплачується за ставками визначеними для спадщини.

Оподаткування доходу, отриманого платником податку внаслідок прийняття ним у спадщину коштів, майна, майнових чи немайнових прав, залежить від того, який саме вид об'єкта успадковано  та від родинних стосунків спадкоємця із спадкодавцем.