Потрібна безкоштовна юридична консультація? Адже незнання закону не звільняє від відповідальності – про цей крилатий вислів згадував кожен, хто мав юридичні претензії від фізичних осіб, ЧП чи був змушений взяти участь в судовому процесі задля вирішення проблеми.

Але досвідчений юрист запропонує свій погляд на більшість конфліктних ситуацій. Впевнитися в цьому допоможе безкоштовна консультація юриста компанії «ENTIRE». Правильне використання своїх прав, вміння працювати з документами і відсутність хвилювань – основні переваги підтримки адвоката.

Безкоштовні консультації від ЮК «ENTIRE»: нам можна довіряти

Сьогодні безкоштовна консультація адвоката сприймається як шахрайство. У цього стереотипу є причини: ніхто не буде витрачати свій час на рішення чужих проблем. Безумовно, та в нашому випадку безкоштовна юридична консультація (Київ) – частина роботи компанії.

Ми пропонуємо декілька варіантів безкоштовної допомоги юриста:

 • первинні консультації. Це і безкоштовна юридична консультація по телефону, через переписку електронною поштою, за допомогою додатку «Viber», а також під час зустрічі в офісі фірми. Первинна консультація передбачає визначення ситуації юристом, уточнення всіх деталей. Вона триває до 30 хвилин, а далі – з розрахунку 500 грн/год. Первинна консультація юриста безкоштовно по телефону проводиться рідко: адвокат повинен ознайомитися з оригіналами чи копіями документації;
 • безкоштовна консультація по телефону чи особисто, якщо громадянин безуспішно намагається відстоювати свої права самостійно. В цьому випадку досвідчений юрист підкаже, на чому варто зробити акцент. Якщо питання нескладне, його буде вирішено. Тривалість консультації, яка не вимагає оплати, не перевищує 30 хвилин. Безкоштовна консультація адвоката по телефону також не триває довше однієї години.

Основна перевага такої допомоги юристів – безкоштовні оперативні підказки, як діяти в існуючих умовах. Якщо ситуація проста, клієнт економить свій час і кошти.

А для нашої компанії це чудова можливість отримати довіру людей та їх щиру вдячність. Ми цінуємо імідж і рейтинг нашої юридичної фірми, а також розуміємо, що час, витрачений на безкоштовні відповіді, зможе значно спростити життя незнайомої людини.

Одна з наших цілей – мотивувати людей не боятися захищати свої права в юридичному полі, а також підтримати порадою того, хто опинився в складній ситуації.

Платні юридичні консультації: в чому відмінність?

Проте консультація адвоката по телефону безкоштовно передбачає лише з’ясування обставин і поради, як юридично правильно вчинити в даній ситуації.

Платна юридична консультація – це:

 • разова дія, яка передбачає обговорення проблеми середньої та високої складності;
 • вказана незмінна вартість – 500 грн/год.;
 • при домовленостях на подальшу роботу адвоката щодо ведення справи, її вартість ввійде в загальну суму гонорару;
 • обов’язкове представлення клієнтом документації для реальної юридичної оцінки проблеми. Документи можна передати особисто під час зустрічі, відправити їх відскановані копії на адресу електронної пошти фірми чи переслати фото через «Viber»;
 • можливість написати алгоритм наступних юридичних дій за підсумками обговорення (якщо клієнту це необхідно).

Платна консультація адвоката передбачає глибоке вивчення обставин, пошук варіантів рішення, відповіді на всі питання клієнта. Але юрист не несе відповідальності за вирішення конфліктів, виграш справи у суді. Для цього необхідно домовитися про юридичний супровід, представлення інтересів клієнта.

Переваги наших юридичних консультацій

Що дає клієнту безкоштовна юридична консультація по телефону (Київ)? Перш за все, оперативну допомогу і підтримку адвоката. Адже впевненість в своїх силах і готовність діяти визначають більшу частину успіху.

Безкоштовно юридична консультація по телефону може стати основою плідного співробітництва з адвокатом, встановлення відносин на довірі, а також спільної роботи на результат.

Серед причин звернутися за безкоштовною юридичною підтримкою за телефоном чи під час особистої зустрічі, або ж отримати платну допомогу адвоката в ЮК «ENTIRE»:

 • професіоналізм і значний досвід співробітників;
 • злагоджена команда юристів, кожен з яких має свою спеціалізацію;
 • оперативне і законне рішення будь-якого конфлікту;
 • повна конфіденційність і нерозголошення особистих даних;
 • доступна вартість послуг адвокатів.

Нам під силу будь-які правові питання – від житлово-комунальних і цивільних справ до консультацій щодо нерухомості, позовів по підприємницькій діяльності і т.д.

Одна з наших переваг – захист інтересів клієнта в будь-якому випадку, точний аналіз і прогнозування розвитку ситуації.

Безкоштовна юридична консультація по телефону і оплачені послуги адвоката ЮК «ENTIRE» – це основа правильно вибраної юридичної стратегії.

Щоб отримати безкоштовну консультацію

 • телефонуйте:
 • пишить на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
 • замовляйте консультацію через форму зворотнього зв'язку.

Ми гарантуємо абсолютну відповідність Вашим вимогам.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!