Надрукувати
Категорія: Послуги з реєстрації комерційних організацій
Перегляди: 362

Юридична компанія «ENTIRE» пропонує послугу Реєстрація фінансової компанії в Києві, Київській області та по всій Україні за самою низькою вартістю та в мінімальні терміни. Беззаперечною нашою перевагою є НАЙНИЖЧА ЦІНА І ЗНАЧНИЙ ДОСВІД в реєстрації і юридичному супроводі діяльності підприємства.

Законодавство про реєстрацію фінансових компаній в Україні в 2020

Всі види фінансових послуг, які надаються юридичними особами, вимагають обов’язкового ліцензування. При цьому дозвільна документація оформляється окремо на кожен вид діяльності. Наприклад, страхова компанія повинна займатися лише страхуванням. В інших випадках, як і за відсутності ліцензії, це може призвести до штрафів та іншої юридичної відповідальності.

Реєстрація фінансових компаній проводиться відповідно Постанови Кабінету Міністрів України №913 від 07.12.2016 р. Але процедура буде змінена: з 01.06.2020 р. підприємцю потрібно проводити її через НБУ. Це передбачає значно складніший процес, тому спеціалісти радять отримати ліцензію до вступу в силу нововведень.

Види фінансових компаній

До фінансових компаній належать всі юридичні особи, які працюють з активами клієнтів. Серед них:

Умови реєстрації фінансових компаній

Законодавством України передбачено ряд вимог для юридичних осіб-претендентів:

Фінансова компанія, реєстрація якої проводиться повторно, не повинна мати порушень законодавства на фінансовому ринку протягом попереднього року.

Процедура реєстрації фінансової компанії з ЮК «ENTIRE»

Юридична компанія «ENTIRE» надає комплекс послуг по реєстрації фінансових компаній в Києві, Київській області та по всій Україні.

Пакет послуг з реєстрації
фінансової компанії

Гарантовані складові пакету:

  1. Попереднє безкоштовне консультування клієнта.
  2. Професійна підготовка пакету документів.
  3. Реєстрація юридичної особи.
  4. Формування уставного капіталу (за необхідності).
  5. Підготовка внутрішніх правил, інструкцій, договорів та інших документів для подання в НацКомФінПослуг.
  6. Реєстрація фінансової компанії й отримання відповідного свідоцтва.
  7. Оформлення необхідних ліцензій.

Ціна та час реєстрації

Вартість послуги – від 12000 USD

Термін виконання – від 2 місяців

Якщо необхідна термінова реєстрація фінансової компанії, ціна допомоги співробітників юридичної компанії «ENTIRE»буде максимально вигідною.

Документи для реєстрації фінансової компанії

Перед тим як буде проведена реєстрація фінансової компанії, необхідно підготувати документацію на проведення процедури. Серед необхідних паперів:

Перелік документації достатньо об’ємний, адже реєстрація фінансової компанії в Україні в 2020 має декілька етапів, кожен з яких супроводжується наданням переліку паперів.

Чому вигідне співробітництво з ЮК «ENTIRE»

Реєстрація з підтримкою досвідчених спеціалістів нашої компанії – це якісний результат, що не вимагає затрат особистого часу клієнта і не стане джерелом хвилювань.

Значний досвід виконання аналогічних робіт спеціалістами ЮК «ENTIRE» дозволяє запропонувати клієнту низьку вартість послуг.

Додаткові переваги – наявність безкоштовних попередніх консультацій, повна конфіденційність інформації, а також можливість наступного супроводу діяльності (подача податкової звітності тощо).

Запорука успішної роботи фінансової компанії – правильно підготовлена документальна база й оперативна реєстрація. Тому співробітництво з ЮК «ENTIRE» – основа для подальшого успішного розвитку бізнесу.