Юридична компанія «ENTIRE» надає послугу Отримання дозволу на працевлаштування іноземця чи особи без громадянства в Україні. Наші перевагиіндивідуальний підхід та найменша ціна.

Отримання дозволу на працевлаштування іноземців є необхідною умовою для законного здійснення трудової діяльності такими особами та є однією з підстав для оформлення надалі посвідки на тимчасове проживання.

Які документи необхідні для отримання дозволу на працевлаштування

До Центру зайнятості подається наступний перелік документів:

 1. Заява за встановленою формою.
 2. Нотаріальний переклад сторінок паспорта з особистими даними іноземця + копія для відмітки.
 3. Кольорова картка розміром 3,5х4,5 см.
 4. Копія проекту трудового договору (контракту) з іноземцем або особою без громадянства посвідчена роботодавцем (згідно з оригіналом, дата, підпис директора і печатка підприємства на кожній сторінці).
 5. Довіреність (не нотаріальна) від роботодавця (підпис керівника та печатка підприємства) на працівника нашої компанії.

Для працевлаштування окремих категорій іноземців та осіб без громадянства роботодавець додатково подає такі документи:

 1. Копія диплома (випускників університетів, що входять до першої сотні у світових рейтингах університетів);
 2. Нотаріально засвідчені копії документів, що ідентифікують об’єкт авторського права та/або суміжних прав автора та засвідчують авторство (авторське право);
 3. Копія договору (контракту), укладеного між українським та іноземним суб’єктами господарювання (відрядження іноземних працівників);
 4. Рішення іноземного суб’єкта господарювання про переведення іноземця або особи без громадянства на роботу в Україну та копія контракту, укладеного між іноземцем або особою без громадянства та іноземним суб’єктом господарювання, про переведення на роботу в Україну з визначенням строку роботи в Україні;
 5. Копії рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, та довідки про звернення за захистом в Україні.

Порядок та умови отримання дозволу на працевлаштування

Рішення про видачу дозволу приймається упродовж 7 робочих днів з дня отримання відповідної заяви. Копія рішення надсилається на електронну пошту. Дозвіл можна забирати після отримання рішення.

Варто підкреслити, що дозвіл на працевлаштування іноземців, можливо отримати лише за умови виплати іноземцям заробітної плати у розмірі:

 • не менше як десять мінімальних заробітних плат;  
 • для іноземних найманих працівників у громадських об’єднаннях, благодійних організаціях та навчальних закладах – п’ять мінімальних заробітних плат.

Вимоги щодо заробітної плати не поширюються на особливі категорії іноземців та осіб без громадянства до яких відносяться:

 • іноземні високооплачувані професіонали;
 • засновники та/або учасники, та/або бенефіціари (контролери) юридичної особи, створеної в Україні;
 • випускники університетів, що входять до першої сотні у світових рейтингах університетів, відповідно до переліку, визначеного Кабінетом Міністрів України;
 • іноземні працівники творчих професій;
 • іноземні ІТ-професіонали.

Ціна та термін надання дозволу на працевлаштування

Вартість:
 • Дозвіл – 2-6 прожиткових мінімумів
 • Оформлення – від 4000 грн

Термін виконання - від 10 робочих днів

Вартість дозволу на працевлаштування залежить від строку, на який він надається, і розраховується наступним чином:

 • Дозвіл на строк від одного до трьох років - шість прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених законом на 1 січня календарного року, в якому роботодавцем подані документи;
 • Дозвіл на строк від шести місяців до одного року включно - чотири прожиткові мінімуми для працездатних осіб, встановлені законом на 1 січня календарного року, в якому роботодавцем подані документи;
 • Дозволів на строк до шести місяців - два прожиткові мінімуми для працездатних осіб, встановлені законом на 1 січня календарного року, в якому роботодавцем подані документи.

Видача дозволу на застосування праці осіб, стосовно яких прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, здійснюються безоплатно.

Роботодавець вносить плату протягом 10 робочих днів з дня отримання рішення про видачу дозволу.

Вартість послуг нашої компанії за оформлення дозволу на працевлаштування іноземців складає від 4000 грн в залежності від підстави отримання дозволу.

Увага! Додаткові витрати оплачуються окремо: довіреність, фотографії та т.і..

Строк надання дозволу на працевлаштування

Строк надання дозволу на працевлаштування іноземців залежить від наступного:

 1. Дії трудового договору (контракту), але не більш як на три роки – для:
  • іноземних високооплачуваних професіоналів;
  • засновників та/або учасників, та/або бенефіціарів (контролерів) юридичної особи, створеної в Україні;
  • випускників університетів, що входять до першої сотні у світових рейтингах університетів, відповідно до переліку, визначеного Кабінетом Міністрів України;
  • іноземних працівників творчих професій;
  • іноземних ІТ-професіоналів.
 2. Дії договору (контракту), укладеного між українським та іноземним суб’єктами господарювання, але не більш як на три роки - для відряджених іноземних працівників;
 3. Дії рішення іноземного суб’єкта господарювання про переведення іноземця або особи без громадянства на роботу в Україну та контракту, укладеного між іноземцем або особою без громадянства та іноземним суб’єктом господарювання, про переведення на роботу в Україну - для внутрішньокорпоративних цесіонаріїв;
 4. Дії трудового договору (контракту), але не більш як на один рік - для всіх інших іноземних найманих працівників.

Роботодавець може зазначити у заяві про видачу дозволу менший строк, ніж встановлено цим Законом.

Не допускається оформлення дозволу на менший строк, ніж зазначено у відповідній заяві та в межах строків, встановлених цим Законом.

Юридична компанія «ENTIRE» допомагає своїм клієнтам заощадити свій час та отримати дозвіл на працевлаштування в Україні в найкоротший термін за найменшою ціною.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!