Юридична компанія «ENTIRE» надає послугу Відновлення та обмін посвідки на тимчасове проживання в Україні іноземцям та особам без громадянства. Наші переваги – індивідуальний підхід та найменша ціна оформлення посвідки.

У разі, коли у зв’язку із зміною прізвища та (або) власного імені чи по батькові, встановленням розбіжностей у записах необхідно обміняти паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства, документи для обміну посвідки подаються не пізніше ніж через місяць після отримання нового паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства.

У разі, коли протягом строку дії посвідки в документах, що подавалися для оформлення посвідки на тимчасове проживання (п. 32 Порядку оформлення, видачі, обміну і т.д. посвідки на тимчасове проживання), змінилися відомості, такі документи подаються до територіального органу/територіального підрозділу ДМС, який видав посвідку, протягом 15 днів з моменту настання змін з метою внесення змін до відомчої інформаційної системи ДМС.

Подача заяви для відновлення чи обміну посвідки на тимчасове проживання іноземцем або особою без громадянства здійснюється особисто або через представника на підставі довіреності.

Іноземець або особа без громадянства отримує продовжену посвідку на тимчасове проживання особисто.

Документи для відновлення чи обміну посвідки

Для відновлення чи обміну посвідки на тимчасове проживання необхідно подати в територіальний орган ДФС за місцем проживання наступні документи:

  1. Посвідка, що підлягає обміну (крім випадків втрати та викрадення);
  2. Паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства;
  3. Переклад на українську мову сторінки паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства, з особистими даними, засвідчений у встановленому законодавством порядку;
  4. Документи, що підтверджують обставини, у зв’язку з якими посвідка підлягає обміну (крім випадків закінчення строку дії посвідки та непридатності посвідки для подальшого використання);
  5. Документ, що посвідчує особу законного представника, та документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника (у разі подання документів законним представником);
  6. Документ, що підтверджує сплату адміністративного збору, або документ про звільнення від його сплати.

Ціна та термін відновлення/обміну посвідки

Вартість послуги - від 2500 грн.

Термін виконання - до 15 днів

Увага! Нотаріальні витрати оплачується окремо.

Звернувшись в ЮК «ENTIRE» за допомогою для відновлення чи обміну посвідки на тимчасове проживання в Україні, Ви гарантовано швидко зможете отримати нову посвідку. Ціна при цьому виявиться найвигідніша, а професіоналізм юристів і спектр послуг - максимальний.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!