Друк
Категорія: Послуги з реєстрації ліцензій
Перегляди: 389
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Ліцензія на роздрібну торгівлю алкоголем - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Юридична компанія ЮФ «Абсолют» надає послуги з оформлення Ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем в Києві, Київській області і по всій Україні за найнижчими цінами та в мінімальні терміни. Головною нашою перевагою є НАЙНИЖЧА ВАРТІСТЬ І ЗНАЧНИЙ ДОСВІД в ліцензуванні і юридичному супроводі діяльності з роздрібної торгівлі алкоголем.

Ліцензування окремих сфер підприємництва являється інструментом контролю з боку держави. За правилами Податкового кодексу торгівля акцизною продукцією і спрощена система оподаткування несумісні.

Якщо ваш бізнес пов'язаний з торгівлею, громадським харчуванням чи ресторанною справою, то для реалізації окремих видів продукції вам знадобиться «роздрібна» ліцензія на продаж і зареєстрований касовий апарат.

Продаж алкоголю – найбільш вигідна сфера бізнесу зараз у нашій країні. Саме тому держава зі всією суворістю підходить до розгляду кандидатів на відповідність заняттю бажаною діяльністю.

Роздрібна реалізація це діяльність з продажу напоїв, що містять спирт, громадянам, які являються споживачами продукції. Клієнти купують алкоголь для особистого використання за призначенням незалежно від форми проведення розрахунків.

Така діяльність може здійснюватися підприємцями будь-якої форми власності, включаючи безпосередніх виробників. Єдина умова – мати ліцензію.

В Україні діє закон № 481/95-ВР від 19.12.95 р., який визначає основні положення державної політики з регулювання і контролю продажу алкоголю в будь-якій кількості. Оптова ліцензія відрізняється від роздрібної перш за все ціною.

Основні положення держаної політики в регулюванні та контролі продаж алкоголю визначені в Постанові КМУ від 31.03.1999 р. №500 і ЗУ «Про державне регулювання виробництва і обіг спирту». Оптова ліцензія відрізняється від роздрібної не лише своєю вартістю, але і вимогами з наявності необхідних складських приміщень і відповідної матеріально-технічної бази. Також, приміщення мають бути телефонізовані, електрифіковані і обладнані пожежною сигналізацією.

Умови видачі ліцензії на алкоголь

Порядок і умови видачі підприємцям ліцензії на алкоголь визначається в статті 15 вказаного закону. Без отримання ліцензії може здійснюватися реалізація безалкогольного пива, столових вин і кавової продукції, виготовленої з додаванням алкоголю.

Ліцензуванню підлягають такі напої:

В ліцензії має бути вказаний також розрахунково-касовий апарат,  через який буде здійснюватися продаж. За використання незареєстрованого РКО передбачено адміністративне стягнення 10000 грн.

Роздрібна торгівля без ліцензії являється адміністративним правопорушенням і передбачає штрафні санкції в сумі 200% від ціни партії продукції, але складає не менше 17000 грн.

Покарання також передбачено за виготовлення, транспортування і реалізацію алкоголю з неоригінальними акцизними марками і фальсифікатом.

Вартість ліцензії

Розмір плати за ліцензію на роздрібний продаж продуктів зі вмістом алкоголю може змінюватися в залежності від населеного пункту, де ведеться реалізація продукції:

Особливості ліцензування роздрібної торгівлі алкоголем:

Для роздрібної торгівлі алкоголем площа приміщення має бути не менше 20 квадратних метрів.

Після переведення квартальної оплати за користування ліцензією необхідно надати до фіскального органу копію платіжного доручення, а також ліцензію разом із заявою про проставлення відмітки про оплату. Така процедура являється обов’язковою.

Порядок отримання ліцензії на продаж алкоголю в Україні в 2019

Для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем необхідно звернутися в обласне відділення ДФС з таким пакетом документів:

 1. Заява на отримання ліцензії, де мають бути:
  • види діяльності;
  • назва і адреса юр. особи;
  • код ЄДРПОУ і дані про керівництво;
  • паспортні дані для ФОП;
  • адреса торгової точки, площа приміщення і документи на нього;
  • перелік касових апаратів, інформація про них.
 2. Довідка із ДПІ про реєстрацію касового апарата – завірена копія.
 3. Квитанція про сплату коштів до бюджету.

Протягом 10 днів з дати реєстрації заяви ліцензуючий орган приймає рішення про видачу ліцензії чи про відмову.

Існує встановлена форма заяви, яку можна знайти в Додатку 1 до порядку №493.

Можливі причини для відмови в алкогольній ліцензії:

Приміщення для роздрібної торгівлі повинно мати необхідне обладнання, охоронну сигналізацію, систему протипожежного оповіщення. Мають бути обладнані також складські приміщення з дотриманням температурного режиму, освітлення і т.д.

Процедура оформлення ліцензії з ЮФ «Абсолют»

Якщо у вас немає часу на відвідини інстанцій, заповнення документів і бажання отримати відмову, то пропонуємо скористатися допомогою наших спеціалістів.

Пакет послуг по оформленню
Ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем

 1. Детальні консультації за всіма поточними питаннями;
 2. Аналіз відомостей, заповнення заяви чи перевірка;
 3. Оплата податку в бюджет;
 4. Представництво інтересів замовника при поданні необхідного пакету документів на всіх етапах;
 5. Отримання ліцензії і передача замовнику;
 6. Допомога в продовженні терміну дії і переоформлення документа;
 7. Внесення змін.

Нашими кліентами можуть стати власники:

Безпосередня участь в процедурі клієнта не являється обов’язковою. Замовнику необхідно надати мінімальний комплект документів.

Документи для отримання ліцензії на алкоголь

Ціна та термін оформлення ліцензії на алкоголь

Вартість послуги – від 2000 грн.

Термін виконання – від 10 робочих днів

Ми готові надати підтримку в отриманні ліцензії «під ключ», допомогти у відкритті нових торгівельних об’єктів.

При необхідності можемо підібрати вид діяльності, вибрати оптимальну систему оподаткування, зареєструвати касове обладнання і виконати всі необхідні дії для вашої ефективної і спокійної роботи.

Наші юристи завжди в курсі всіх законодавчих змін, ви можете бути впевнені в нашій надійності і професіоналізмі в питаннях ліцензування та юридичного супроводу діяльності з роздрібної торгівлі алкоголем.