Надрукувати
Категорія: Послуги з реєстрації ліцензій
Перегляди: 383

Юридична компанія «ENTIRE» надає послуги з оформлення Ліцензії на внутрішні перевезення пасажирів автотранспортом в Києві, Київській області та по всій Україні за найнижчими цінами та в мінімальні терміни. Незаперечним нашою перевагою є САМА НИЗЬКА ЦІНА І ВЕЛИКИЙ ДОСВІД в ліцензуванні та юридичному супроводі діяльності з внутрішніх перевезень пасажирів автотранспортом.

Перевезення пасажирів, будь-то таксі або автобусом, дуже популярний вид бізнесу, який вимагає відповідального ставлення. Одним з видів контролю держави над пасажирськими перевезеннями є ліцензування.

Ліцензування внутрішніх перевезень пасажирів автотранспортом в Україні у 2020

Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» перевезення пасажирів автомобільним транспортом підлягає ліцензуванню.

Ліцензія видається на такі види послуг:

Ліцензія на автомобільні перевезення пасажирів є безстроковою і діє по всій території України.

Органом ліцензування даної діяльності є Державна служба України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека).

Ліцензійні умови встановлюють загальні та спеціальні організаційні, технічні, кваліфікаційні вимоги під час виконання робіт з надання послуг з перевезення пасажирів (затверджені Постановою Кабінету Міністрів України 02.12.2015 № 1001).

Порядок здійснення перевезень пасажирів та їх багажу автобусами, таксі, легковими автомобілями на замовлення регулюється Постановою Кабінету Міністрів від 18.02.1997 № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту».

Правове регулювання автомобільних перевезень пасажирів

За здійснення діяльності з перевезення пасажирів автомобільним транспортом без ліцензії передбачена адміністративна відповідальність (штраф від 17 000 гривень до 34 000 гривень з конфіскацією знарядь виробництва і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, або без такої).

Умови видачі ліцензії

Ліцензіати зобов'язані надавати послуги з перевезення автомобільним транспортом, на який оформлено:

Послуга з перевезення пасажирів - перевезення пасажирів транспортними засобами за плату на договірних умовах із замовником послуги.

Автомобільний транспортний засіб - колісний транспортний засіб (автобус, легковий автомобіль), який використовується для перевезення пасажирів, або виконання спеціальних робочих функцій.

Вимоги до перевезення пасажирів автобусами

 1. Використовувати автобуси які мають понад 9 місць для сидіння пасажирів (включно з місцем водія).
 2. Ліцензіатам, які надають послуги з внутрішніх перевезень пасажирів автобусами, дозволяється здійснювати перевезення стоячих пасажирів на приміських та міських маршрутах автобусами, які за своєю конструкцією мають місця для стоячих пасажирів у кількості, що передбачена технічною характеристикою автобуса та визначеній у реєстраційних документах на цей автобус.
 3. Допускати до здійснення таких перевезень водіїв, які мають необхідний рівень професійної кваліфікації, стаж роботи, і на яких оформлено національне посвідчення водія на право керування транспортними засобами категорії «D1», та (або) «D», та (або) «D1E», та (або) «DE».

Вимоги до перевезення пасажирів на таксі

Допускати до надання послуг з перевезення легкові автомобілі, які:

 1. Обладнані розпізнавальним ліхтарем оранжевого кольору, встановленим на даху автомобіля;
 2. Обладнані дієвим таксометром;
 3. Обладнані сигнальним ліхтарем із червоним та зеленим світлом, розташованим у верхньому правому кутку лобового скла;
 4. Мають нанесені композиції з квадратів, розташованих у шаховому порядку на дверцятах автомобіля з правого та лівого боків.

Перевезення пасажирів легковим автомобілем на замовлення - перевезення пасажирів легковим автомобілем загального призначення, замовленим юридичною або фізичною особою з укладанням письмового договору на кожну послугу (або на обумовлений термін обслуговування), у якому визначають умови обслуговування, вартість послуги, термін її виконання та інші положення за домовленістю сторін.

Вартість державного платежу за ліцензію

Вартість державного платежу за ліцензію з перевезення пасажирів автомобільним транспортом складає один прожитковий мінімум для працездатних осіб ( з 1 січня 2020 року – 2102 грн, з 1 липня – 2197 грн, з 1 грудня – 2270 грн).

Процедура оформлення ліцензії з ЮК «ENTIRE»

Наша компанія готова надати Вам комплекс послуг з отримання ліцензії перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Пакет послуг з реєстрації
Ліцензії на перевезення пасажирів автотранспортом

 1. Консультація досвідченого юриста з приводу необхідності та порядку одержання ліцензії.
 2. Складання пакету документів, який необхідно подати для отримання ліцензії на автомобільні пасажирські перевезення.
 3. Подача пакету документів.
 4. Отримання ліцензії на право перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Ціна і термін оформлення ліцензії

Вартість послуги – від 3000 грн (один автомобіль)

Термін виконання – від 10 календарних днів

Зазначений строк ліцензування є базовим і відраховується з моменту подачі документів.

Вартість оформлення ліцензії зростає додатково на 1000 гривень за кожен наступний автомобіль.

Документи для отримання ліцензії перевезення пасажирів

Завдяки співпраці з нашою компанією Ви зможете заощадити свій час і позбавитеся від необхідності багаторазово відвідувати державні інстанції та заповнювати безліч юридичних документів для оформлення Ліцензії на внутрішні перевезення пасажирів автотранспортом. Все це зроблять за Вас наші кваліфіковані юристи з гарантією якісного результату.